Gaziantep otomobil kiralama

Araç kiralama hizmeti, birbirinden farklı durumlarda beklentilere ve ihtiyaçlara bağlı olarak hayat kurtarıcı bir niteliğe sahip olabilmektedir. Herhangi bir yeri keşfetmek istediğinizde tercih edebileceğiniz araç kiralama, oldukça keyifli ve pratik bir hizmet olmasının yanı sıra şahsi aracınızı çeşitli sebeplerden dolayı kullanamadığınız durumlarda değerlendirebileceğiniz son derece önemli bir hizmete de dönüşebilmektedir. Gaziantep oto kiralama Rent a car hizmeti alırken zamanında teslim, istenilen türde araç, aracın temizliği, farklı bütçelere hitap eden fiyat seçenekleri uygun fiyat kaliteli hizmet gibi konularda sorun yaşatmayan ve alternatifler sunabilen bir araba kiralama firmasını seçmek gerekmektedir ve tüm bunlar içinde bizimle direk olarak irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. 0534 234 27 27 irtibat numaramız yada gaziantep oto kiralama gaziantep rent a car gaziantep araç kiralama gibi wep sayfalarımızdan rezervasyonlarınızı yaptıra bilirsiniz.

Araç kiralamak için neye ihtiyacım var?

Araç kiralamak için, tek ihtiyacınız olan bir kredi kartı ve banka kartı ehliyet. Araç teslim alış yerinde ihtiyacınız olacaklar ise

  • Ana Sürücünün adına olan kredi kartında/banka kartında aracın güvenlik depozitosunu karşılaması amacıyla yeterli limitin olması gerekmektedir.
  • Her sürücünün full, geçerli, ve en az 12 aylık (çoğu zaman 24 aylık) sahibi olmaları gerekmektedir.
  • Tedarikçi firma çalışanları pasaportunuzu ve her hangi bir kimlik yerine geçen belgeyi görmeleri gerekmektedir.

Farklı araç kiralama firmalarının farklı gereksinimleri bulunmaktadır bu nedenle lütfen her firmanın kiralama şartlarını ve koşullarını iyice okuduğunuza emin olunuz.

 

YORUMLAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapın.