ekonomik-araç-kiralama

Satın Almak Yerine Kiralamak Neden Avantajlı?
Banka kredi limitlerinizi etkilemez.
Ödemeleriniz önceden belirlenmiş, aylık sabit kiralar halinde gerçekleşir.
sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleriniz kiralama kapsamına dahildir.

Satın almaya kıyasla daha uygun bir maliyetle aracınıza kavuşursunuz.
Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmeden, aracınızı kolay ve risksiz yenilersiniz.
Günümüzde son dönemde otomobil piyasasında artış gösteren fiyatlar, vergi zamları otomobil kullanıcılarını hayıflandırıyor. Ancak bu farklı bir durumun kapısını açıyor. Otomobil kiralama günümüzde çok yaygın olarak tercih edilen bir sektör haline gelmiş durumdadır. Otomobil bir temel ihtiyaç olduğundan dolayı artık otomobil kullanıcıları bir noktada kiralık otomobilleri tercih ediyor. Otomobil kiralamanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları herhangi bir sorumluluğunuzun olmaması, vergi, sigorta, kasko, bakım gibi masrafların ortadan otomatikman kalkıyor olması gibi birçok etmen kullanıcıları kiralık otomobil’ e yönlendiriyor.
Canlar Rent A Car olarak siz değerli müşterilerimize iş ve seyahate çıktığınızda, tüm talep ve beklentilerinizi en iyi ve en hızlı şekilde gerçekleştirmedeki kararlılığı ile tanınmaktadır
Oto Kiralama sektöründe en uygun fiyat ve en iyi hizmet anlayışına sahip olan Canlar Oto Kiralama teknolojideki ve sektöründeki gelişmeleri yenilikleri sizlere sunmakta gecikmeyen , filosunun yeniliğiyle, kalitesiyle ve güvenliğiyle sürekli kendini yenileyen firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten her zaman mutluluk duyar.

YORUMLAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapın.