Gaziantep Araç Kiralama

Kiralama Koşulları

Kiralama Yapacakların Bilmesi Ve Yanında Bulundurması Gereken Belgeler ve Şartlar

– En az 3 yıllık ehliyet Sahibi olması ve yaşının 25 yaş altı olmaması,
– Kendi adınıza kredi kartı ibraz etmeli ve içinde limiti olmalı,
– İş yeri sahipleri için vergi levhası şahıslar için maaş podrosu

Araç Kiralama Süreleri Günlük, Haftalık, Aylık Ve Yıllık Şeklindedir.

Uygun Fiyatlar Ve Kaliteli Hizmet

Uygun fiyat her bütçeye göre teklif almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. sigorta garantisi ve %18 KDV dâhildir. Yakıt Kiralayana aittir. Ek Sürücü, Navigasyon, Bebek Koltuğu ve Tam Kapsamlı Sigorta gibi Ekstra Hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.- Kaza veya hasar anında Kaza tutanağı ve alkol raporunu muhakkak tutturun. Ve en acil şekilde şirket merkezimize ulaştırın.
– Alkollü, uyuşturucu etkisi altında ve yasal hız sınırları dışında araç kullanmayın.
– Kiracı dışında aracı ikinci şahsın kullanabilmesi için, geçerli kimlik ve ehliyetin sözleşme kaydı ile mümkündür. Aksi durumda sigorta kapsam dışı kalır.
– Kiralanan aracın çalınması durumunda, araç anahtarını + ruhsatını ve polis raporunu en acil şekilde şirket merkezimize ulaştırmanızı önemle tavsiye ederiz

Kaza Anında

Kaza ve hasar halinde aracın yerini değiştirmeden en yakın polis merkezine başvurarak kaza ve alkol raporu alınız.Bir kaza veya hasar anında kiracının tamamen kusurlu bulunması ve kazadan sonra 24 saat içinde şirket merkezine bilgi verilmemesi durumunda, Aracın serviste kaldığı süre kiralama ücretine ilave edilir. Aynı şekilde aracın trafik tarafından alıkonması vb. durumlar için geçen süre kiralama ücretine ilave edilir.

Tam Kapsamlı Sigorta

İsteğe bağlı olan Tam kapsamlı sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Teslimat ve Bırakma

Araçlar şirket merkezimizde kontrolleri yapılarak teslim edilir ve şirket merkezimizde kontrolleri yapılarak teslim alınır.

Teslimde Gecikme

Araçların geriye teslim süresinde 3 saate kadar olan gecikmelerde, her saat için sözleşmede uygulanan kira fiyatının 1/3 ü , 3 saati aşan gecikmelerde ise günlük kira bedeli alınır.

Kiralama hizmetinin ön görülen toplam tutarı, Kira süresinin başlangıcında Havale, Eft veya Kredi kartı yolu ile peşin olarak teshil edilir.

Trafik Cezaları

Trafik kurallarına uyulmaması sonucu ortaya çıkacak her tür trafik cezasının (köprü ve otoyollarda hatalı gişe kullanılması da dâhil olmak üzere) ödemesi ve hizmet bedeli sözleşmede ismi geçen kiracıya ait kredi kartından yapılacaktır.Ceza başına 20 TL hizmet bedeli tahsil edilir.

Köprü ve Otoyol Geçişleri

Araçlarımızda Hızlı Geçiş Sistemi (Hgs) mevcuttur.Araç dönüşünde hgs geçişleri ve hizmet bedeli kiralayandan tahsil edilir.

Km Sınırınız

1-6 gün arası kiralamalarda 200 km
7-14 gün arası kiralamalarda 150 km
15-21 gün arası kiralamalarda 125 km
22-29 gün arası kiralamalarda 100 km

Kampanyalı Araçlarda Km Sınırınız

1-6 gün arası kiralamalarda 200 km
7-14 gün arası kiralamalarda 150 km
15-30 gün arası kiralamalarda 100 km

YORUMLAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapın.