Gaziantep Oto Kiralama -Canlar Araç kiralama

KİRALAMA SÜRESİ

En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde 3 saate kadar her saat için günlük ücretin 1/3’ i 3 saatten sonra günlük ücretin tamamı alınır. Haftalık kira süresi 7 gün olup, aylık kira talebi halinde bir ay 30 gün olarak hesaplanır.

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR 

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için 05059717474 no’lu telefondan Canlar Rent A car Rezervasyon Merkezimizi arayabilirsiniz.

TEK YÖN KİRALAMA

Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için Rezervasyon Merkezimizi arayabilirsiniz.

ARAÇ TESLİM ALMA – ARAÇ BIRAKMA

24 saat Havalimanı araç teslim ve araç bırakma hizmeti vermekteyiz.Şehir Merkezi ofisimiz 07:30 ile 21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

HAVA LİMANLARI HİZMET ÜCRETİ

24 Saat kesintisiz hizmet veren Canlar Rent A Car Hava Limanı teslimatlarında teslim ücreti almamaktadır.

SÜRÜCÜ BELGESİ – KULLANIM YAŞI

En az 23 yaşını doldurmuş 3 yıllık geçerli ehliyet sahipleri olan şahıslar araç kiralayabilir. Orta sekment (focus fluence jetta) ise en az 25 yaş yaşını doldurmuş olma mecburiyeti vardır.

İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik kredi kartı ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olmaktadır. Ek sürücü hizmeti detaylı bilgilerini kiralama ofisimizden alabilirsiniz.

FİYATLARA DAHİL OLAN – OLMAYAN HUSUSLAR

Fiyatlara araçların araç gurubuna göre Canlar Rent A Car tarafından belirlenen kilometre kullanım hakkı, araç bakım giderleri dahildir. Yakıt, köprü, otoyol ücretleri, trafik cezaları, tek yön ücreti, bebek koltuğu gibi ekstra talepler fiyatlara dahil değildir.

GÜVENCE 

Güvencelerimiz hakkında açıklama aşağıda yer almaktadır. Açıklamalar genel ve bilgi amaçlıdır.
Canlar Rent A Car bu bilgileri zaman içerisinde değiştirme hakkını saklı tutar. Rezervasyonun uza dahil olan güvenceler fiyat teklifinizde ve/ veya rezervasyonunuz ‘da yer almaktadır. Fiyatlarınıza dahil olmayan güvenceleri kiralama başlangıcında satış ofisimizden satın alabilirsiniz. Geçerli limitlerle ilgili detaylı bilgiyi de satış ofisimizden alabilirsiniz.

Muafiyetli Hasar Sigortası (CDW) : 

Aracın hasarı ile ilgili bir güvencedir. (Kaskonun limitleri dahilinde karşılanır.)

Muafiyetli Hasar Sigortası çarpışma halindeki hasarları kapsar. Sigorta şartlarının yerine getirilmesi halinde, çarpışma sonucu oluşan hasarların Araca Göre değişebilir ortalama 1000 TL’ lik kısmı müşteriye ait olmak üzere, hasarı tazmin eder. Bu sigorta çarpışma halinde olmayan (park yeri, lastik-cam-far ) hasarları kapsamaz.

ÖDEME – DEPOZİT 

Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında American Express ,Visa, Master Card (veya bilinen diğer kredi kartlarından biri) ile tahsil edilir. İbraz edilen kartın hamilinin kiralama başlangıcında ofiste olması ve kira anlaşmasını imzalaması zorunludur. Kart sahibi olmadan kartla ilgili herhangi bir işlem yapılmaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç grubuna göre 1000 TL arasında, depozit tahsilatı ya da ön provizyon blokajı yapılabilir. Bu sebeple kartın yukarıdaki miktarlarda (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir.Depozit olarak tahsil ya da bloke edilen tutar, kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecek, blokaj kaldırılacaktır.


Canlar Rent A Car FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

Genel Hizmetler

Gaziantep araç(araba) kiralama,

Gaziantep filo kiralama,

Gaziantep uzun dönem oto kiralama,

Gaziantep havalimanı transfer hizmetleri,

Gaziantep vip araç kiralama,

Gaziantep otobüs kiralama,

Gaziantep minibüs kiralama,

Gaziantep lüks araç kiralama,

Gaziantep şoförlü araç kiralama

Gaziantep şoförlü lüks araç kiralama

Son Model lüks Araç Filomuzla Canlar Oto Kiralama Canlar Rent A Car Canlar Araç Kiralama adı altında toplanarak siz değerli müşterilerimize ve Gazi şehri olan Gaziantep ‘ de Oto Kiralama ve Rent A Car sektöründe Hizmet vermekteyiz.

YORUMLAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapın.