Gaziantep araç kiralama

Gaziantep de son model ve bakımlı araçlarımızla hizmetinizdeyiz, Her gün genişleyen ve büyüyen araç sayımız ile siz değerli müşterilerimize güvenli yolculuk ve rahatlık sunuyoruz. Gaziantep de araç kiralama ihtiyacınız da her zaman sizlerle olan Canlar oto kiralama firmamız müşteri memnuniyeti ilke edinmiştir. Araçlarımız, günlük olarak en az 24 saat, aylık olarak ise 30 gün üzerinden kiralana bilmektedir.

Araç kiralama nıza ek olarak satın alabileceğiniz ürün ve hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir. Ücret ve detayları hakkında bilgiye rezervasyon merkezimizden ve şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

  • Çocuk Koltuğu ve Yükseltici Navigasyon Adrese Teslim ve İade Genç Sürücü Hizmeti Ek Sürücü Hizmeti Kiraladığınız aracı yalnızca sözleşme ve teslimat formunda belirtilen kişi kişiler kullanabilir. Sözleşmede belirtilmeyen üçüncü kişilerin, aracı kullanmaları halinde meydana gelebilecek hasarlarda, hiçbir hasar güvencesi geçerli değildir. Araç kullanıcı sayısını arttırabilmek için şubelerimizden, Ek Sürücü hizmeti satın alabilirsiniz. Bir araç için en fazla 1 adet ek sürücü tanımlanabilir. Araç gruplarında belirlenmiş olan yaş ve ehliyet yılı koşulları dâhilinde kiralama yapılabilmektedir. Bu koşulların sağlanamaması durumunda “Genç Sürücü” hizmet paketi satın alarak bu paket içeriğindeki limitler dahilin de kiralama yapabilirsiniz. Genç sürücü hizmet paketi Maksimum Güvence hizmetini de içermektedir. Ek Sürücü ve Genç Sürücü Hizmet ücretlerini rezervasyon merkezimiz ve şubelerimizden öğrenebilirsiniz.
YORUMLAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapın.