Gaziantep-araç-kiralama

Gaziantep Araç Kiralama Şartları

Gaziantep Oto kiralama Yapmak için Ehliyet belgesi süresi en az 2 yıllık olması gerekiyor, üst grup lüks araçlarda ise yaş sınırı 25 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

Araç Kiralama süresi en kısa 24 saattir, Teslim gecikmelerde 1 saat için 30 TL üzeri gecikmelerde ise günlük ücret tarifesi uygulanmaktadır.

Gaziantep oto kiralama ek sürücü kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanabilmesi için ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun aracı teslim ederken araca ait resmi belgeleri iade etmelidir, Etmediği takdirde bulup getirinceye kadar geçeçek süreye ait kirayı ödeyeceği gibi belgelerin kayıbı halinde yenilerinin çıkarılması için gerekli masrafı üslenecektir.

Gaziantep Otomobil Kiralama‘da Fiyatlara Dahil Olmayan Hususlar yakıt , köprü , otoyol ücretleri trafik cezaları ile ile sigortalar tek yön ücreti araç teslim etme ve teslim alma ücretleri bebek koltuğu navigasyon gibi ektralar talepleri ve katma değer vergisi KDV fiyatlara dahil değildir.

Gaziantep Kiralık Araçlar Ödeme Yöntemi
Kira ücretinin ödenmesinde nakit ve geçerli tüm kredi kartları ile ödeme yapılabilir.

Gaziantep Araç Kiralama Trafik Cezaları
Trafik yasalarına ce kurallarına uyulmasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik ve yasal sorumlulukları kiracıya aittir.Araç bırakıldıktan sonra Canlar Rent A Car’a ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır.İlgili tutar nakit olarak veya kredi kartı ile ( Mail Order ) ile kiracıdan tahsil edilir.Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşmesi süresi içinde kabul edilir.

YORUMLAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapın.