Gaziantep araç kiralama ve rent a car kelimeleri aklına geldiğinde Gaziantep bölgesinde bir numaralı firması Canlar Oto Kiralama. firması aklına gelir bir çok kişinin müşterilerimizle yılların verdiği diyalog ve Gaziantep bölgesinde rent a car ağımızla sizlere profosyenel hizmet veriyoruz Gaziantep rent a car araç kiralama hizmetleri için neye ihtiyaçınız varsa ise bizde mevcut adrese teslimat.adresten araç alma ekonomik araç kiralama fiyatları uygun rent a car fiyatları son model araçlar 2017 yeni kasa rent a car araçları dahil olmak üzere Canlar Rent A Car olarak sizlere tam profosyönel hizmet sağlıyoruz. Rent a car hizmetini bir bütün ele alarak Gaziantep ve merkezi sizler için özel iletişim noktaları bulunduruyoruz.

1. Rent a car Gaziantep dediğinizde bir telefon ile araç,adresinize teslim edilerek yine adresinizden iade alınır

2. Yurt dışından çeşitli ülkelerden gelen müşterilerimiz için Yabancı dil bilen şoförlü kiralık araba hizmeti verilir.

3. Karşılaşabileceğiniz bir kaza veya arıza durumunda müşterilerimize en kısa sürede yeni bir araç temin edilir.

4. Eğer kiralanadığınız aracı kendiniz kullanmak istemiyorsanız,iş veya özel seyahatlerinizde tahsilli, tecrübeli personel kadromuz ile şoförlü araç kiralama hizmeti verilir

5. Kiralamış olduğunuz araçlar için eğer isterseniz bebek-çocuk koltuğu ve navigasyon hizmeti talep edebilirsiniz.

6. Gaziantep havalimanı rent a car hizmetimiz 24 saat boyunca yapılmakta olup,hiç bekletilmeden en kısa sürede,eğitimli ve nezaketli personelimiz sizi kapıda karşılar ve aracı fomalitelerden uzak,mümkün olduğunca çabuk teslim eder.

7. Kiralamak istediğiniz araçlarımızda her zaman bir yol haritası mevcutdur.

8. Filomuzdaki tüm araçlar,Müşterilerimize,teknik bakımları,son kontrolleri yapılmış,yıkanmış ve temiz teslim edilir.

İstediğiniz herhangi bir yerde rent a car hizmeti almak istediğinizde aralarında Gaziantep havalimanı araç kiralama hizmeti veren firmalar da olmak üzere köklü bir Gaziantep rent a car firması olan Canlar oto kiralama ltd şti’ye yani bize danışmadan kiralık araba talep etmeyiniz.

YORUMLAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapın.