Oto kiralama

CANLAR Rent A Car fiyatlarını merak ediyorsanız, hadi şimdi arama formundan aracı almak istediğiniz tarihleri girin ve arayın. İletişim Numaramızdan Online rezervasyon yaparak aracınızı ayırtın.

GAZİANTEP içinde en çok tercih edilen son model ve bakımları kiralık arabaları aşağıda bulabilirsiniz. Gördüğünüz araçların müsaitliği, fiyatları ve kiralama koşullarını irtibat numaramızdan görüşerek netleştirmenizi rica ederiz aksi halde yanlış bilği edinmiş olabilirsiniz güncel olarak bizden irtibarta geçmeniz gerekmektedir. Yukarıdaki kiralık araba arama formunu kullanabilirsiniz. Online rezervasyon yapın, erken rezervasyon indirimlerini kaçırmayın.

Rent a car hizmeti, hem bireyler hem de şirketler ve kurumlar için giderek daha fazla önem kazanan bir ihtiyaç haline geldi. Turizm algısının gelişmesi ve havalimanı sayısının artması ile hem uzun hem de kısa dönem araç kiralama da talebin artışına neden oldu. Çok sayıda yerel ve global markanın sunduğu ayrıcalıklı hizmetler arasından seçim yapmak ise kullanıcı için oldukça zorlayıcı. Bununla beraber en uygun fiyatlı araç kiralama seçeneğinin hangi marka ya da ofis tarafından sunulduğunu araştırmak da çok zahmetli olabiliyor. İşte tam da bu ihtiyacı karşılama fikrinden yola çıkan CANLAR OTO KİRALAMA sistemli ve güvenli bir yapı ile sunduğu araç kiralama fiyat karşılaştırma sistemiyle kullanıcının aradığını hızlı ve zahmetsizce bulmasına odaklanıyor.

Ülkemizde de giderek daha fazla farkına varıldığı üzere araba kiralamak, çoğu zaman araç satın almaktan daha kârlı olabilir. Bunun nedeni, kiralık araç fiyatları belirlenirken bu rakama aracın bakımı, temizliği, olası bir arıza ya da hasar için masrafların sağlanması, vergisi, periyodik bakımları, sigortası gibi kalemlerin de dahil olmasıdır. Ayrıca bu süreçlerle birey ya da şirket bazında uğraşmak zorunda olmamak da önemli bir konfor sunar. Bir diğer yandan, şirketlerin filolarında genellikle en yaşlısı 2-3 yaşında olan ancak çoğunlukla da kilometresi oldukça düşük olan araçlar bulunur. Bu da kullanıcıya yeni model ve donanımlı bir araç kullanmanın konfor ve prestijini sunar. Özellikle her gün bir araca ihtiyaç duymayan, tatil ve özel günlerde araç ihtiyacı doğan bireysel kullanıcı için vergi, bakım, sigorta, hasar masrafları olmayan bir araç kullanmak son derece avantajlı olabilir. Başka bir deyişle; yılın sadece bir ya da iki döneminde kullanacağınız bir araç için Kasko, Trafik Sigortası, vergiler, bakım ve onarımlar, otopark ücreti gibi masrafları yapmadan üstelik de kendi bütçenizle belki de alamayacağınız kadar yeni bir aracı kullanabilirsiniz. Aynı durum uzun dönem kiralama sürecinde şirket ve kurumlar için de geçerlidir.

Araba Almadan Önce Denemeye Ne Dersiniz? Hayalinizde Arabanın Direksiyonuna Geçmek İçin Piyango Çıkmasını Beklemeyin! Canlar oto Kiralamayı arayın veya www.canlarrentacar.com sitesini ziyaret ederek size uygun olan en iyi aracı ayırtın.

YORUMLAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapın.