­ Gaziantep oto kiralama canlar Rent A Car olarak Günlük araba kiralama haftalık araba kiralama aylık ve yıllık Otomobil kiralama seçenekleriyle her zaman siz değerli müşterilerinin yanında son model ve servis bakımlı araçlarıyla Kalite ve güven sunmakta.

7:24 araç kiralama canlar oto kiralama her bütçeye göre uygun ve lüks araçlarımız mevcuttur, Oto kiralama ihtiyaçlarınız da Bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Araç kiralama süresi en az bir gündür bir günden aşağı olanlar bile bir günlük sayılır,

Kiraladığınız aracın ücretine dahil olan kilometre sınırı araçların listelendiği ekranda gösterilir. Belirtilen Km’nin aşılması halinde 50 kuruş kilometre aşım ücreti uygulanır. “Sınırsız”olarak belirtilen araçlarda herhangi bir Km sınırı bulunmaz.

Kiraladığınız aracı kullandığınız süre boyunca oluşabilecek trafik ve park cezaları, eksik yakıt, sigortanın kapsamına alınmayan hasarlar için teminat alınması gerekiyor. Bu teminat için kredi kartına provizyon adı verilen bir işlem uygulanır. Provizyon, belirli bir tutarın kredi kartı üzerinde bloke edilmesidir. Kredi kartınızın kullanılabilir limitini azaltır ancak harcama olarak ekstrenize yansımaz. Provizyon için en az 6 ay geçerli ve kullanılabilir limiti olan ana sürücü adına kayıtlı bir kredi olması zorunludur. Yalnızca Avrupa’da yaşayan türk müşteriler için bazı şehirlerde yapılacak kiralamalar için kredi kartı sahibi olmak zorunlu değildir. Hangi şehirlerde bu istisnanın olduğunu iletişim bilgilerimizden öğrenebilirsiniz.

Gaziantep bölgesinde araç kiralama denince akla gelen Canlar Oto Kiralama.

YORUMLAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapın.