Gaziantep oto

Araç kiralama kullanım koşulları

Gaziantep oto kiralama canlar rent a car olarak şirketimizden Kiraladığınız aracı yalnızca sözleşme ve teslimat formunda belirtilen kişiler kullanabilir ek olarak bir sürücü daha yazdıra bilirsiniz. Sözleşmede bildirimi yapılmamış kişi ve kişiler, Aracı kullanmaları durumunda tüm meydana gelebilecek hasarlarda, şirketimiz sorumlu olmayıp hiç bir kasko ve sigorta gibi işlemlerden fayda alamamaktasınız. Kiralamış olduğunuz aracın kullanıcı sayısını arttırabilmek için ofisimize gelip kullandırmak istediğiniz kişiler için ek sürücü hizmeti satın almalısınız. Kiralamış olduğunuz her Bir araç için en fazla 2 adet ek sürücü tanımlata bilmektesiniz. Araç Kiralamak isteyen kişilerin en az 2 yıllık ehliyeti olması ve yaş sınırın tutmuş olması gerekmektedir. Bu koşulların sağlanamaması durumunda genç Sürücü hizmet paketi satın alarak bu paket içeriğindeki limitler dahilinde Araç kiralama yapabilirsiniz. genç sürücü hizmet paketi maksimum güvence hizmetini de kapsamaktadır. Ek sürücü ve genç Sürücü hizmet ücretlerini rezervasyon merkezimiz ve ofisimizden öğrenebilirsiniz.

Bilinmesi gereken önemli bilğiler

 

  • Kiralamaya hgs ogs vb ait tüm ücretler, kiracının şahsına ait yada bize tanımlatmış olan kefile ait kredi kartından tahsil edilmektedir.
  • Herhangi bir hasar durumunda, sigortanızın geçerli olabilmesi için, trafik kaza raporu tutmuş olup bize bildirim yapmanız gerekmektedir aksi takdirde tüm masraflar aracı kiralayan yada kullanan tarafından karşılanacaktır.
  • Araç kiralama rezervasyonunuz sizlere tanımlanmış olup araç grubuna ayırtma edilmiş olup herhangi bir marka veya model garantisi verilmemektedir.
  • Kiralayan; sağlam ve iyi durumda teslim aldığı araçta, kullanım hatası ve/veya dikkatsizlik, tedbirsizlik vb. nedenlerle (sayılanlarla sınırlı olmaksızın, hatalı vites değiştirilmesi nedeni ile şanzıman arızası, uyarı ışığı yandığı halde aracın kullanılmaya devam edilmesi nedeniyle oluşacak hasarlar, aracın altının vurulması suretiyle ortaya çıkan hasarlar, lastik ve jant gibi aksamlara zarar verilmesi, yakıttan kaynaklı arıza ve hasarlar vb.) oluşan her türlü mekanik ve elektrik dahil olmak üzere tüm zarar ve ziyanları ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Bu mekanik ve elektrik dahil olmak üzere tüm zarar ve ziyanlar kasko ve güvenceler kapsamı dışındadır, Bunların Yanı Sıra En Önemli Nokta Araç’ta Her Nasıl Bir Arıza Olursa Olsun Hemen Ofisimizle Baglantı Kurup Bildirim Yapmak Zorundasınız Aksi Takdirde Oluca Bilecek Tüm Masraflardan Şirketimiz Sorumlu Olmayacaktır.
YORUMLAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapın.