Kiralık araçlar

Araç kiralama günden güne ilerleyen ve büyüyen bir sektör haline gelmiş bulunmaktadır, Gaziantep de uzun zamandır hizmet vermekte olan Canlar Rent A Car firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaktadır. Oto kiralama sektörün de kendini baya bir iyileştirmiş olan firmamız Canlar oto kiralama deneyimli ve konusunda uzmanlaşmış personelleriyle her zaman müşteri memnuniyeti ilke edinmiştir. Gaziantep de yapacak olduğunuz ziyaretleriniz de araba ihtiyaçlarınızda ister merkez ofisimizden ister wep sayfamızdan veya irtibat numaramız dan bizlere ulaşım sağlaya bilir ve aracınızı temin ede bilirsiniz. Araç kiralamak için, tek ihtiyacınız olan bir kredi kartı ve banka kartı. Araç teslim alış yerinde ihtiyacınız olacaklar ise:

  • Sizin Konfirmasyon Makbuzunuz, araç kiralaması için bize ücret ödediğinizi gösterir.
  • Ana Sürücünün adına olan kredi kartında banka kartında aracın güvenlik depozitosunu karşılaması amacıyla yeterli limitinizin olması gerekmektedir.
  • Her sürücünün full, geçerli, ve en az 24 aylık ehliyet sahibi olmaları gerekmektedir.
  • Tedarikçi firma çalışanları pasaportunuzu ve her hangi bir kimlik yerine geçen belgeyi görmeleri gerekmektedir.

Farklı araç kiralama firmalarının farklı gereksinimleri bulunmaktadır bu nedenle lütfen her firmanın kiralama şartlarını ve koşullarını iyice okuyunuz ve ona göre görüşmeler yapınız. Canlar Rent A Car

YORUMLAR
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapın.